Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
haber
ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd.
Ana sayfa

ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. Fabrika turu

Çin ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. Sertifikalar
Çin ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. Sertifikalar
İyi cep telefonu sinyal jammer, bana fabrika fiyat iyi, A +++

—— Bay Amer

GPS izci jammer mükemmel ve atölye sadece 5 gün içinde bana sevkiyat düzenler. İyi kalite A +

—— Noel Bojorquez

Araç hırsızı mükemmel çalıştı, teşekkürler. AAA

—— Bay Dawson

hey, her şey için teşekkürler, bu jammer bu büyük yüzüğü çok seviyor;)

—— Ceyrid

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  1. İthal otomatik kurşunsuz SMT üretim hattı, bu üretim hattı 6 önemli özelliğe sahiptir:
  Yama yüksek hassasiyete sahiptir ve hata mikron düzeyindedir;üretim verimliliği yüksektir ve saatte 20.000'den fazla noktadan postalanabilir;yamanın kalitesi iyidir ve yamanın kalitesi 100PPM içinde tutulur;

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0
  2. Yönetim bilgisi:
  Sinyal güvenlik ürünleri için çok çeşitli bileşenler nedeniyle, manuel bileşenler için tedarik planı büyük problemler getirir.Gelişmiş ekipman ve gelişmiş yönetim ile şirket, 2007 yılı sonunda ERP kurumsal kaynak yönetimi yazılımını piyasaya sürdü. Önceki manuel planlama ile getirilen hammaddelerin yanlış tedarik, aşırı satın alma ve kaçak tedarikini önler, böylece kaynaklar iyidir ve teslimat süresi garantilidir.

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1
  3. Üretim bilgilerinin gerçek zamanlı yüklenmesini, ürün üretim durumunun doğru görüntülenmesini, ürünle ilgili verilerin doğru istatistiklerini, ürün üretim sürecinin güvenilir garantisini ve tüm üretim sürecinin tam kontrolünü gerçekleştiren her süreçte barkod tarama ekipmanı sağlanır..Ürünlerin tamamı barkod yönetimi kullandığından, her tablonun proses akış şeması iptal edilir ve üretim hattının kağıtsız yönetimi temelde gerçekleştirilir, bu da üretim maliyetinden büyük ölçüde tasarruf sağlar ve her metrenin üretim sürecinin yanlış olmamasını sağlar.Aynı zamanda, atölyenin bilgi yönetimi kapalı döngü haline getirilmiş, yönetim verimliliği etkin bir şekilde iyileştirilmiş, bazı yönetim pozisyonlarının belirlenmesi azaltılmış ve şirket için üretim yönetimi maliyeti azaltılmıştır.

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2
  4. Üretim bilgilerinin görselleştirilmesi:
  Üretim sahasına büyük ekranlı bir elektronik ekran kurduk.Planlanan miktar, serbest bırakılan miktar, devam eden iş sayısı ve her müşterinin siparişinin tamamlanan miktarı, üretim çizelgeleme için yardımcı bir araç olan gerçek zamanlı olarak görüntülenebilir.

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3
  5. Tozsuz: Şirket tarafından benimsenen kurşunsuz süreç nedeniyle, üretim ortamının üretim sürecinde ürün kalitesi üzerinde büyük bir etkisi olduğunu gördük.Şirket, hava tozu, yaz sıcağı, yağışlı mevsimde ıslaklık ve kışın statik elektrik açısından tüm üretim atölyesinde uygun değişiklikler yaptı.

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. fabrika üretim hattı 4

 • OEM / ODM

  Signal Shield, gelişmekte olan yeni bir endüstridir ve kişisel sinyal gizliliği koruma ürün serisine aittir.Bu ürünler farklı müşteri tipleri için uygun olmadığından firmamız bu özelliğe göre müşterilerine OEM / ODM hizmeti verebilmektedir.

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0Bireysel müşteriler için: Ülkenizi ve bölgenizi ve engellemek istediğiniz cihaz ile kalkan arasındaki mesafeyi bize bildirdiğiniz sürece, müşterinin ürüne olan talebi çok net olmayabilir, ihtiyaçları karşılayacak şekilde özelleştirebiliriz senin ülkenin.Ürün çözümleri.

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

  Aracılar ve distribütörler için: Ürünlere olan talep konusunda çok net olabilirsiniz, ancak genellikle bunları toplu olarak satın alırsınız ve teslimat süresi planlanır, bu nedenle kanıttan memnunsanız, bize doğrudan OEM / ODM altında verebilirsiniz. siparişleriniz, miktar ve zaman gereksinimlerinize göre sipariş üretiminizi tamamlayacağız.Ayrıca firmamız size uzun süreli bakım hizmeti sağlayabilir.İşbirliği ile ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2
  Diğeri proje sağlayıcısıdır: Belirli bir proje için bir satın alma planı olabilirsiniz, ancak ondan önce sektör hakkında pek bir şey bilmiyor olabilirsiniz ve bu sektörde kalite ve fiyat arasında bir denge bulmayı umabilirsiniz.Fabrikanın on yıldan fazla tecrübesi var, size çok iyi yardımcı olabileceğimize inanıyorum ve müzakere için fabrikaya gelebilirsiniz.

   

   

 • Ar-Ge
  Firmamızın Ar-Ge ekibi aktif düşünme ve işbirlikçi yenilik ile teknik bir ekiptir. Şirketimizin teknik ekibi, 1980 ve 1990'larda yeni nesil teknik omurgalardan oluşmaktadır. Düşünce yenilikçi ve yenilikçi ve yönetimin sıkı bir araştırması var. Şirketin temel araştırma, tasarım uygulamaları ve süreçleri vardır. Üretim, test ve benzeri konularda profesyonel ekip. Profesyonel özelleştirilmiş tasarım ve ürün üretim yetenekleri ile, tamamen müşterilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılayabilir ve harika alımlar yapabiliriz. Müzakere hoşgeldiniz.

İletişim bilgileri
ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jerry

Tel: +8613603042894

Faks: 86-755-28968486

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)